wirtualne biura

Dla singli

Moderator: Admin1

anna.s
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2014, o 15:32
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

wirtualne biura

Post autor: anna.s »

Witam, Ostatnio założyłam własną firmę. Zastanawiam się nad obsługą mojego biura wirtualnie. Czy ma ktoś doświadczenie, którym chciałby się podzielić w tym temacie? Z czym związana jest taka współpraca? Jaka może być cena takiej usługi? Czy mógłby mi ktoś zarekomendować jakąś kompetentną firmę zajmującą się obsługą tego typu biur w sieci? Za wszelkie informacje bardzo dziękuję.
panFilip
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2014, o 16:36
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: wirtualne biura

Post autor: panFilip »

Hej, ja korzystam z takiego biura i mogę ten sposób prowadzenia firmy jak najbardziej polecić. Oszczędzi Ci to dużo czasu i pieniędzy, a przede wszystkim nerwów. A jeśli jesteś początkująca w biznesie to będzie naprawdę duża pomoc. Osobiście korzystam z OfficePoland . I uważam, że są jak najbardziej godni polecenia.
martas
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2014, o 11:14
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: wirtualne biura

Post autor: martas »

Ja myślę, że osoba, która nie orientuje się w przepisach związanych z prowadzeniem firmy czy księgowości, nie powinna próbować sama się tym zajmować, ale zlecić to firmie zewnętrznej. Sama widziałam, jak moja kuzynka się z tym męczyła, siedziała po nocach, a skończyło się na tym, że zdecydowała się na firmę outsourcingową m....................................osci/ REGULAMIN !!!! Najpierw szukała tylko doradztwa w zakresie księgowości, a potem już wszystkie działania zleciła firmie. Teraz twierdzi, że nie podjęłaby się tego sama i uważa, że ma czas potrzebny na rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Brat PIT
Moderator
Posty: 25
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:31
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: wirtualne biura

Post autor: Brat PIT »

Koleżanko martas, następna próba reklamy bez zgody administracji skończy się ostem, kolejna banem. Proszę czytać regulamin !!!!
Pozdrawiam,
Strasznie wredny Moderator
ODPOWIEDZ