CITI HANDLOWY OPINIE

firmowe i prywatne

Moderator: Admin1

Iwona
Posty: 23
Rejestracja: 3 mar 2013, o 18:31
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

CITI HANDLOWY OPINIE

Post autor: Iwona »

Witam,
Chcialabym założyć konto w banku, które umożliwiałoby mi w miarę bezkolizyjne i tanie przelewanie pieniędzy między Europą a Azją oraz państwa europejskimi pozostającymi poza Unią Europejską.
Z moich dotychczasowych informacji wynika, że najlepsze jest konto w CITI HANDLOWYM - co o tym myślicie? Czy ktoś miał styczność z tym bankiem i z rachunkiem firmowym tam prowadzonym?
Michal
Posty: 53
Rejestracja: 18 lut 2013, o 11:59
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: CITI HANDLOWY OPINIE

Post autor: Michal »

Wydaje mi się, że Citi Handlowy jest dobrym rozwiązaniem. Mają sporo rozwiązań sprzyjających wymianie gotówki w skali światowej.

Zresztą Citi Group jest największą korporacją finansową na świecie. To pod ich naporem (czy raczej po ich lobbowaniu) zmieniono ustawy w USA umożliwiające skupienie tak wielkich pieniędzy w jednej firmie. Jest to przykład dający broń w ręku wszystkich zwolenników finansowych teorii spiskowych: najpierw zrobiono dla Citi wyjątek na okres jednego roku, w którym to okresie wprowadzono odpowiednie ustawy umożliwiające im działalność w nieograniczonej czasowo perspektywie.
magnum
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2013, o 20:32
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: CITI HANDLOWY OPINIE

Post autor: magnum »

Co do tego największego to lekka przesada. Pamiętam stare czasy w CItku, było nieciekawie zwłaszcza jeśli chodzi o traktowanie pracowników najniższego szczebla. Nie wiem czy mówię prawdę ale z tego co pamiętam, citek był pionierem w sprzedaży krzyżowej i pionierem w zakresie sprzedaży kart kredytowych. Swojego czasu można było dostać kartę citka z limitem 3000, z dodatkową promocją lo,t na dowód. Stacze stali w kinach i zachęcali do promocji.
d0m1n1k_
Posty: 5
Rejestracja: 15 gru 2013, o 15:57
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: CITI HANDLOWY OPINIE

Post autor: d0m1n1k_ »

Citi jest równie dobry jak Bank of America - wzorowo się ich używa i nie ma wielkich opłat, ale...

Nie lepiej podpisać umowę na paypal?
Tanio lub bezpłatnie, szybko i bezpiecznie.
Taka ewentualna alternatywa :-)
ODPOWIEDZ