Domena

Wszystko co nie dotyczy podatków i księgowości

Moderator: Admin1

malomowna
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2020, o 21:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Domena

Post autor: malomowna »

Kochani, potrzebujemy dobrej domeny pod strone firmowa. zalezy nam tez na sklepie online, wiec pojemnosci musza byc naprawde spore. co proponujecie? widzialam, ze nazwa.pl ma całkiem ciekawą ofertę i są długo na rynku
kata
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2020, o 20:18
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Domena

Post autor: kata »

Trzymaj się z daleka od nazwy i home. Support maja tragiczny oraz ceny z kosmosu. Ja korzystam od dwóch lat z hekko, ale linuxpl też jest w porządku.
malomowna
Posty: 8
Rejestracja: 28 sty 2020, o 21:20
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Domena

Post autor: malomowna »

A ja znowu słyszałam bardzo dużo dobrych opini na ich temat dlatego się zastanawiam. Infolinie bardzo dużo osób mi chwaliło
Sharp
Posty: 5
Rejestracja: 20 lip 2020, o 11:44
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Domena

Post autor: Sharp »

A moim zdaniem nie są takie złe. Moim zdaniem dobrze jest się chronić od mniej znanych firm z uwagi na to, ze możemy mieć spore problemy. Wiadomo, ze nazwa oraz home miewają swoje problemy ale generalnie nie ma tutaj dramatu.

Jeśli trudno Wam ogarnąć się w tej tematyce, polecam skorzystanie z usług zewnętrznej firmy, która zajmie się stworzeniem dla Was strony internetowej jak rownież zajmie sie potem jej obsługą. Brzydka strona www moze zniechęcić potencjalnego klienta. Sam przykładowo widzę po sobie, że średnio interesują mnie sklepy internetowe, które działaja wolno oraz nie działają dobrze na urzadzeniach mobilnych.
kwikkwik
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2021, o 17:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Re: Domena

Post autor: kwikkwik »

nazwa home unikjacie :) prosze
ODPOWIEDZ