gdzie otworzyć konto walutowe?

firmowe i prywatne

Moderator: Admin1

filip
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2014, o 14:17
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

gdzie otworzyć konto walutowe?

Post autor: filip »

szukam banku, który oferuje konto walutowe za darmo? czy któryś z aktualnie występujących podmiotów na rynku daje możliwość założenia konta walutowego za darmo i bez dodatkowych opłat? tylko nie piszcie proszę o bankach, które jedno piszą a drugie robią...
OlkaPe
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2014, o 11:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: gdzie otworzyć konto walutowe?

Post autor: OlkaPe »

Jakiś czas temu też szukałam banku, który oferuje konto walutowe i muszę stwierdzić, że na rynku można znaleźć wiele takich banków. Pytanie, które z nich oferują bezpłatną wymianę waluty + prowadzenie rachunku? I tutaj już niestety nie jest tak kolorowo. W sumie całkiem przypadkiem natrafiłam na info o kantorach internetowych. Wgłębiłam się w temat i okazało się, że można całkiem sporo zaoszczędzić, np. kantoronline mają tak, że możesz sobie spłacać kredyt zaciągnięty w obcej walucie po ich kursie, który jest o wiele bardziej atrakcyjniejszy od tego bankowego. Może w skali miesiąca nie są to kokosy, ale w skali roku można trochę odłożyć pieniędzy. Jak będziesz przeglądać ofertę banków to zwróć na to uwagę :). Powodzenia!
dariusz84
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2014, o 12:30
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: gdzie otworzyć konto walutowe?

Post autor: dariusz84 »

ciekawa sprawa z tymi kantorami internetowymi, ale nie wierzę żeby nie kasowały one pieniędzy za usługi typu właśnie prowadzenie rachunku, przelewy, przewalutowanie itd., jak to wygląda w tym kantoronline? jesteś w stanie coś więcej napisać?
OlkaPe
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2014, o 11:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: gdzie otworzyć konto walutowe?

Post autor: OlkaPe »

Też tak myślałam na początku i byłam sceptycznie nastawiona, bo dotej pory korzystałam tylko z kantorów tradycyjnych takich stacjonarnych na mieście + w banku, w którym mam zaciągnięty kredyt. Sytuacja się zmieniła po wgłębieniu w ten temat. Skusiło mnie przede wszystkim to, że cena franków jest znacznie niższa. Jestem osobą, która rozważnie podchodzi do transakcji zawieranych przez internet, dlatego nie biorę wszystkiego co oferuje. Przekonało mnie to, że kantor jest obsługiwany przez spółkę akcyjną także różne organy państwowe kontrolują go pod kątem działalności. Ponadto znalazłam pozytywne opinie w internecie i na opineo także to mnie tylko utwierdziło w przekonaniu. Zarejestrowałam i jestem zadowolona :)

Gdzie (w jakim banku) masz konto na którym masz/ na którym chcesz mieć walutę?
dariusz84
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2014, o 12:30
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: gdzie otworzyć konto walutowe?

Post autor: dariusz84 »

OK, czyli jest bezpiecznie - to dobrze, o to mi chodzilo, ale nie napisałaś jak to jest z opłatami? czy są jakieś i za co ewentualnie, bo to mnie chyba najbardziej interesuje?
OlkaPe
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2014, o 11:46
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: gdzie otworzyć konto walutowe?

Post autor: OlkaPe »

Opłat żadnych nie ma. Po prostu rejestrujesz się, otwierasz sobie konta (w panelu kantoronline.pl) np. jedno walutowe na USD a drugie na PLN i przelewasz pieniądze na któryś z tych rachunków a gdy chcesz wymienić walutę to kupujesz/sprzedajesz w momencie, który jest dla ciebie odpowiedni. Wszystko trwa na prawdę niewiele czasu i prosto sie obsługuje serwis. Na czymś jednak oni muszą zarabiać więc podejrzewam, że to część spreadu, tyle że banki kasują dodatkowo za jakieś tam przelewy, sam rachunek + jakieś 30 gr na jednostce a kantory internetowe max. 2-3 grosze.
Awatar użytkownika
Chinajag
Posty: 77
Rejestracja: 2 sty 2022, o 18:26
Lokalizacja: https://clck.ru/36Evdm
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

-

Post autor: Chinajag »

Hej. Planuję dla kumpla wieczór kawalerski. Chcielibyśmy wybrać się do klubu, konkretnie we Wrocławiu, gdzie moglibyśmy napić się jakiegoś piwa albo wódeczki i popatrzeć na piękne Panie. Znalazłem kilka klubów na necie, ale nie wiem na co się zdecydować. Możecie cos podpowiedzieć? Może być tez na priv
https://clck.ru/36EvoC
Awatar użytkownika
Chinajag
Posty: 77
Rejestracja: 2 sty 2022, o 18:26
Lokalizacja: https://clck.ru/36Evdm
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

-

Post autor: Chinajag »

Do not puzzle over it!
https://clck.ru/36EvoC
BBOmaF
Posty: 18
Rejestracja: 3 lut 2024, o 22:40
Lokalizacja: Russia
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

-

Post autor: BBOmaF »

Witam mam pytanie
Nie wiem jaką firmę rolniczą mam otworzyć bym miał duże dochoy. Chozi mi o to czym się ma ta firma znajdować może chodowlą lub gospodarstw agroturystyczne albo coś innego.
Z góry dziękuję i pozddawiam.
ODPOWIEDZ