Odzyskaj swoje pieniądze od Lukas Banku!

Moderator: Admin1

zrobieniwlukasa
Posty: 1
Rejestracja: 6 sie 2013, o 12:42
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Odzyskaj swoje pieniądze od Lukas Banku!

Post autor: zrobieniwlukasa »

Miałeś / masz kredyt hipoteczny w LUKAS BANKU? Prawdopodobnie zostałeś oszukany!

Proszę o kontakt osoby z całej Polski, które w latach 2003r. - 2009r. wzięły kredyt hipoteczny w LUKAS BANKU. Nieważne jest to czy kredyt został spłacony czy nie.
W w/w umowach są klauzule zakwestionowane przez UOKiK dot. kar związanych z nieterminową spłatą kredytu i ubezpieczeniem (TU Europa SA). Oznacza to, że możesz odzyskać część pieniędzy z ubezpieczenia i kar.
Aby ODZYSKAĆ PIENIĄDZE wystarczy złożyć pozew w sądzie. Indywidualne złożenie pozwu jest drogie, dlatego też bardziej opłaca się złożenie POZWU ZBIOROWEGO. Do złożenia takiego pozwu potrzebne jest min. 10 osób. Znalazłam już 4. Pozew zbiorowy obniży koszty sprawy sądowej (opłaty, kancelaria itp).

Jeśli chcesz ODZYSKAĆ SWOJE PIENIĄDZE, a przy tym ponieść minimum kosztów, to napisz maila na adres: zrobieniwlukasa@op.pl
Im będzie nas więcej tym lepiej! Wierzcie mi, że naprawdę warto walczyć o swoje pieniądze!

Znajdź nas na FB!
marlennkka
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2013, o 21:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Odzyskaj swoje pieniądze od Lukas Banku!

Post autor: marlennkka »

Bardzo ciekawa walka z bankiem! To mi się podoba.. ludzie przeważnie boją się takich akcji..
ODPOWIEDZ