Jaka księgowość lepsza?

Dla singli

Moderator: Admin1

Katarzyna
Posty: 2
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 03:49
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Jaka księgowość lepsza?

Post autor: Katarzyna »

Witam, jestem nowa na forum i szukam opinii. Dotychczas korzystałam z księgowej trzymanej na pół etatu, ale nie jestem zadowolona z usług, sporo miałam do odkręcenia przez błędy itd. mniejsza o szczegóły. Ktoś powiedział mi, że równie dobrze sprawdza się księgowa zdalna, z biura zewnętrznego, a do tego mniejsze wychodzą koszty. Ile w tym prawdy? Chciałabym poznać zdanie osób obeznanych w temacie. Z góry dziękuję za pomoc.
mopi
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2016, o 13:26
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: mopi »

Witaj Kasiu! Cieszę się, że zadałaś to pytanie ponieważ bardzo często pojawia się ono na tym forum! Moim zdaniem najlepsza księgowa to księgowa "zdalna" ponieważ jest tańsza i moim zdaniem lepsza. Mam nadzieję, że znajdziesz wymarzoną i najlepszą księgową! życzę Ci powodzenia i miłego dnia!
Awatar użytkownika
Brat PIT
Moderator
Posty: 25
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:31
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: Brat PIT »

Kolejna próba łamania Regulaminu, skończy się zablokowaniem konta "mopi"
Pozdrawiam,
Strasznie wredny Moderator
Edenderry
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2016, o 21:04
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: Edenderry »

Witam,
czy ktoś z was posiada może jedno-osobową działalność? Pytam, bo sam zastanawiam się nad otworzeniem własnego przedsiębiorstwa i ciekawi mnie fakt, czy zatrudniać księgowego czy może zlecić księgowość/kadry zewnętrznej firmie? Jak czytałem o http://e............y/ to z jednej strony nie mam żadnych uwag, żeby nie skorzystać z outsourcingu ale z drugiej mam obawy przed nieznanym, bo nigdy z tego nie korzystałem. Czy ktoś z was mógłby mi pomóc podjąć decyzję?
Z góry wam dziękuję
romulda
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2016, o 12:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: romulda »

Rzeczywiście podczas ruszania z działalnością warto zastanowić się od razu nad księgowością, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem to polecam spojrzeć na https://ww....................rt/ . Dla mnie najważniejsze było to, aby wszystko było przystępne i nieskomplikowane, inaczej pewnie bym się w tym wszystkim nie połapała.
mitino
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2017, o 18:19
Lokalizacja: Bytów
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: mitino »

Zgadzam sie z poprzednikiem .
Tontas
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2017, o 09:34
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: Tontas »

Zatrudnianie księgowego wiąże się z odpowiednią oceną, czy dana osoba nadaje się na to stanowisko. Powinniśmy być czujni przy doborze partnera do współpracy. Firmy księgowe mogą być bardziej rzetelne, jednak jeżeli interesują Cię tanie rozwiązania, może już nie być tu tak kolorowo.
Vinnie5
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2017, o 21:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: Vinnie5 »

To wszystko zależy od kilku czynników. Są takie firmy gdzie księgowa musi być zatrudniona, i to na pełen etat. Natomiast dla małych firm idealne są biura księgowe. Są też takie rodzaje działalności gdzie księgowość można prowadzić samemu. Pomagają w tym chociażby dobre i darmowe programy księgowe.
Antek090
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2017, o 15:41
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: Antek090 »

Owszem, koszty są mniejsze, ponieważ nie musisz utrzymywać pracownika i odprowadzać wielu składek. Zostaje zwyczajna faktura i tyle Cię interesuje. Poza tym w takich firmach mają o niebo większe umiejętności i doświadczenie, więc moim zdaniem warto! :) Ja przetrwałem dwie księgowe w firmie, które narobiły mi bałaganu i dopiero niedawno przeniosłem się do http://w.............rcze/ i jestem bardzo zadowolony!
liczydlo.blog
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2017, o 15:59
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Jaka księgowość lepsza?

Post autor: liczydlo.blog »

Księgowość najlepiej mieć z polecenia jeżeli ktoś był zadowolony to dobrym pomysłem jest skorzystanie ze sprawdzonych źródeł. A czego wg mnie najlepiej unikać? Korporacji, które sprzedają księgowość hurtowo.
Sporo słyszałem o tej firmie, warto sprawdzić http://licl/
ODPOWIEDZ