Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Dla singli

Moderator: Admin1

Awatar użytkownika
Brat PIT
Moderator
Posty: 25
Rejestracja: 5 sty 2013, o 20:31
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: Brat PIT »

Proszę zapoznać się z regulaminem. Kolejna próba reklamy bez zgody administracji grozi ostrzeżeniem.
Pozdrawiam,
Strasznie wredny Moderator
tonos
Posty: 2
Rejestracja: 14 sie 2013, o 14:52
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: tonos »

Polecam postawić na zintegrowaną komunikację marketingową, która zostanie opracowana w ramach przygotowanej strategii.
saba
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2013, o 18:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: saba »

Biura rachunkowe wirtualne można już uznać za lekki przeżytek. Ja korzystam z usług biura które oferuje wszystko, sekretariat i rachunkowość - biuro..........w. ..... pl. Regulamin !!!!
natalia.blicha
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2013, o 10:01
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: natalia.blicha »

Justyna, a może spróbujesz księgowości internetowej. W zasadzie widzę, że jesteś zorganizowana, więc wszystkiego sama dopilnujesz, system Ci będzie tak czy siak przypominać o zbliżających się terminach, no i zaoszczędzisz przy tym. Zapoznaj się z oferta Firmy na W :-)
superlajt
Posty: 34
Rejestracja: 6 lis 2013, o 12:43
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: superlajt »

Solidnie i tanio świadczyć usługi na początek np miesiąc za 50% ceny.
Szkodnik_24
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2014, o 17:51
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: Szkodnik_24 »

trzymam kciuki :p
riccopoznan
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2015, o 14:44
Lokalizacja: Poznań
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: riccopoznan »

przejrzałem temat i w zasadzie pewnie już nieaktualny, ale jedyne co mogę polecić z czystym sumieniem i co jest skuteczne na 100% to widoczność w google, tj pozycjonowanie i czytelna profesjonalna strona www - zajmuję się tematem dlatego mam wgląd w efekty, na prawdę warto.
laikwtemacie
Posty: 3
Rejestracja: 2 lut 2015, o 23:13
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: laikwtemacie »

riccopoznan pisze:przejrzałem temat i w zasadzie pewnie już nieaktualny, ale jedyne co mogę polecić z czystym sumieniem i co jest skuteczne na 100% to widoczność w google, tj pozycjonowanie i czytelna profesjonalna strona www - zajmuję się tematem dlatego mam wgląd w efekty, na prawdę warto.
Odopowiednia widoczność w Google, pozycjonowanie i profesjonalna strona, to nie tylko aspekty, które powinny towarzyszyć działalności biura rachunkowego. O te rzeczy powinna dbać każda firma.
zuzaa
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2015, o 16:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: zuzaa »

Moim zdaniem, żeby zaistnieć na tak konkurencyjnym rynku to trzeba położyć szczególnie nacisk na jakość usług a za tym idzie najwiarygodniejsza reklama - rekomendacje klientów.
Jednak na to potrzeba czasu a na już - pewnie potrzebne jest efektywne działanie. I tu poleciłabym reklamę w wyszukiwarce (www: w....................s/). Złamanie regulaminu
To chyba jedna z najczęsciej wykorzystywanych form i dość atrakcyjna cenowo więc może warto popróbować
zuzaa
Posty: 4
Rejestracja: 24 mar 2015, o 16:22
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Nowe biuro rachunkowe - jak zaistnieć na rynku?

Post autor: zuzaa »

A zapomniałam jeszcze wcześniej dodać, że rozmawiałam ostatnio z moją znajomą która ma biuro rachunkowe i ona zaczęła korzystać z takiego programu dla swoich klientów który umożliwia im współprace z księgowymi przez interent. Ponoć fajne jest to narzędzie bo sporo pracy jej to odjęło i ułatwiło dostęp do informacji klientom. W każdym razie to m.......................pl daje też opcję reklamowania się wśród ludzi którzy korzystają z programu do samodzielnej księgowości więc wsród grupy ludzi bardzo prawdopodobnnie poszukujących niebawem biura
ODPOWIEDZ