Podatek od wynajmu mieszkania kupionego na kredyt

Ryczałt ewidencjonowany, akcyza, od nieruchomości, od spadków i darowizn, podatki lokalne, ..........

Moderator: Admin1

karolina85
Posty: 1
Rejestracja: 8 lip 2013, o 14:27
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Podatek od wynajmu mieszkania kupionego na kredyt

Post autor: karolina85 »

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłam, ale szukam porady odnośnie rozliczania się z wynajmu mieszkania kupionego na kredyt. Mianowicie zakupiłam z mężem mieszkanie, ale okazało się że możemy mieszkać w mieszkaniu służbowym a zakupione mieszkanie chcemy wynająć za 1700 zł przy czym nasza rata kredytu wynosi ok 800 i czynsz 300zł jakie są warunki wynajmu mieszkania, jaki najkorzystniej rozliczac sie z US? Kiedy i w jaki sposób to zgłosić... Z góry dziękuje za pomoc.
anastazja88
Posty: 10
Rejestracja: 23 sie 2018, o 20:47
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Podatek od wynajmu mieszkania kupionego na kredyt

Post autor: anastazja88 »

Może warto skorzystać z pomocy doradcy. Ja przy wyborze kredytu konsolidacyjnego korzystałam z porad
ht...........................yjny/
gdzie najpierw szczegółowo zapoznali się z moimi oczekiwaniami,później przedstawili oferty i pomogli w wyborze najlepszej. Mogłam również liczyć na pomoc w dopełnianiu formalności. Ekspert w dziedzinie finansów na pewno pomoże w takiej sytuacji,
Ernest87
Posty: 1
Rejestracja: 2 paź 2018, o 14:29
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Podatek od wynajmu mieszkania kupionego na kredyt

Post autor: Ernest87 »

Jeśli chodzi o podatki to moim zdaniem jest to przesada. Non stop coś wymyślają i opłata podatkowa wiecznie wzrasta.
____
kazik22
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2019, o 08:54
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Podatek od wynajmu mieszkania kupionego na kredyt

Post autor: kazik22 »

Teraz co chwilę płaci się jakiś podatek.To chyba jest normalne bo państwo musi mieć pieniądze.

____________________________________________________
ODPOWIEDZ