wirtualne biura

Dla singli
anna.s

wirtualne biura

Postautor: anna.s » 16 sty 2014, o 09:53

Witam, Ostatnio założyłam własną firmę. Zastanawiam się nad obsługą mojego biura wirtualnie. Czy ma ktoś doświadczenie, którym chciałby się podzielić w tym temacie? Z czym związana jest taka współpraca? Jaka może być cena takiej usługi? Czy mógłby mi ktoś zarekomendować jakąś kompetentną firmę zajmującą się obsługą tego typu biur w sieci? Za wszelkie informacje bardzo dziękuję.
panFilip

Re: wirtualne biura

Postautor: panFilip » 16 sty 2014, o 13:26

Hej, ja korzystam z takiego biura i mogę ten sposób prowadzenia firmy jak najbardziej polecić. Oszczędzi Ci to dużo czasu i pieniędzy, a przede wszystkim nerwów. A jeśli jesteś początkująca w biznesie to będzie naprawdę duża pomoc. Osobiście korzystam z OfficePoland . I uważam, że są jak najbardziej godni polecenia.
martas

Postautor: martas » 21 lut 2014, o 10:11

Ja myślę, że osoba, która nie orientuje się w przepisach związanych z prowadzeniem firmy czy księgowości, nie powinna próbować sama się tym zajmować, ale zlecić to firmie zewnętrznej. Sama widziałam, jak moja kuzynka się z tym męczyła, siedziała po nocach, a skończyło się na tym, że zdecydowała się na firmę outsourcingową m....................................osci/ REGULAMIN !!!! Najpierw szukała tylko doradztwa w zakresie księgowości, a potem już wszystkie działania zleciła firmie. Teraz twierdzi, że nie podjęłaby się tego sama i uważa, że ma czas potrzebny na rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Brat PIT
Moderator

Postautor: Brat PIT » 22 lut 2014, o 21:00

Koleżanko martas, następna próba reklamy bez zgody administracji skończy się ostem, kolejna banem. Proszę czytać regulamin !!!!
Pozdrawiam,
Strasznie wredny Moderator

Wróć do „Jednoosobowa”