Kredyt gotówkowy - jaki bank jest ku temu najlepszy?

rovent

Kredyt gotówkowy - jaki bank jest ku temu najlepszy?

Postautor: rovent » 17 wrz 2013, o 13:24

Witam
Proszę odpowiedzieć, jaki bank jest najlepszy ku temu, aby brać kredyt gotówkowy? Macie jakieś swoje typy?
Pozdrawiam
pozyczkasa.pl
Kontaktowanie:

Re: Kredyt gotówkowy - jaki bank jest ku temu najlepszy?

Postautor: pozyczkasa.pl » 14 lip 2015, o 19:39

musisz opisać swoją sytuację. Jaki masz dochód, ile osób na utrzymaniu, jakie zobowiązania. Postaramy się wtedy pomóc i przedstawić oferty. Obecnie dobre oferty mają DB, Raiffeisen, BPH i pocztowy.
anastazja88

Postautor: anastazja88 » 28 paź 2018, o 20:51

Zgadzam się, wszystko zależy od Twojej sytuacji. Kredyt to bardzo indywidualna sprawa i warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, który zapozna się z Twoją sytuacją i oczekiwaniami, po czym przedstawi kilka najlepszych ofert bankowych. Ja polecam doradców z Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/kredyt-inwe ... lych-firm/
pomogli mi w uzyskaniu kredytu na firmę, ale oczywiście zajmują się również kredytami dla klientów indywidualnych.
Pella

Postautor: Pella » 28 lis 2018, o 12:48

Najlepiej zapoznać się z ofertami banków, żeby wiedzieć jak ten temat ugryźć. Banki często w swoich ofertach mają zresztą nie tylko kredyty gotówkowe, ale i pożyczki, a tutaj przyda się też wiedza na temat ich różnic: http://ecasa.pl/kredyt-gotowkowy-a-pozy ... laca.html/ co może pozwolić na określenie opłacalności jednej lub drugiej propozycji.
greblas39

Postautor: greblas39 » 12 mar 2019, o 17:44

Jeśli szybko potrzebujesz dodatkowej gotówki, przekonaj się, jak korzystna jest oferta na AasaDlaBiznesu . To nowa firma pożyczkowa oferująca pożyczki dla każdego. Wszystkie formalności można załatwić online bez wychodzenia z domu. Aby dostać pożyczkę, należy złożyć prosty wniosek internetowy i podać swoje podstawowe dane. Wystarczy dowód osobisty, nie ma konieczności dostarczania żadnych zaświadczeń.
popiel

Postautor: popiel » 22 lip 2019, o 01:13

Na http://kredytariusz.pl/ odsyłam, jest wpis o kredytach gotówkowych i rankingach. Można się dowiedzieć na co patrzeć jak się będzie taki kredyt wybierało. Ogólnie jestem za rozwagą ale nie ma też co w nieskończoność odkładać jak się trafi na pewną i dobrą ofertę. W końcu odsetki mogą urosnąć i to szybko, prowizje też nie są stałe.

Wróć do „Kredyty”