Najlepszy program komputerowy do księgowości

Księgi handlowe (pełna rachunkowość)
najdza

Re: Najlepszy program komputerowy do księgowości

Postautor: najdza » 16 mar 2017, o 19:15

W naszym przypadku, na początku prowadzenia firmy wdrożyliśmy ten , który jest darmowy i świetnie się sprawdza. Księgowość zleciliśmy zewnętrznej firmie. Dzięki temu możemy przesyłać faktury kurierem lub po prostu online - krótko mówiąc - "przeciągając pliki". Nie zatrudniamy dzięki temu księgowej, ograniczając się do korzystania od czasu do czasu z wsparcia księgowego. W zasadzie wszystkie usługi realizujemy w jednej firmie.
Termitek

Postautor: Termitek » 25 kwie 2017, o 14:45

Ja całe życie korzystam z Symfonia 2.0 i w sumie nie mam porównania. Ale jestem z niego bardzo zadowolony i myślę że śmiało mogę go polecić.
jola76kozy

Postautor: jola76kozy » 17 maja 2017, o 11:13

Ja od kilku lat korzystam z programów Pakiet Przedsiębiorcy. Program "FAKTURA VAT", jak i "KSIĘGA" są proste w obsłudze, na bieżąco dostosowywane do zmieniających się wymogów prawnych (w tym pliki JPK). Nie martwisz się o problemy z fiskusem oraz zaoszczędzasz na księgowej, informatyku i czasie ;) Polecam, można je pobrać ze strony: http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/faktura-vat oraz http://www.pakietprzedsiebiorcy.pl/ksiega.
rosamunde

Postautor: rosamunde » 1 cze 2017, o 12:25

U mnie w firmie korzystamy z oferty firm Reset2 (dokładny opis: ). Z doświadczenia mogę powiedzieć, że samo wdrożenie w program jest proste, obsługa bardzo intuicyjna no i cena jest bardzo na plus :)
jaga_krk

Postautor: jaga_krk » 6 lip 2017, o 10:26

Witam,
wszyscy zgodnie twierdzą, że program trzeba dopasować do własnych potrzeb. Stąd moje pytanie: jaki program (lub programy) najlepszy dla firmy zatrudniającej ok. 30 pracowników, który umożliwi sprawne (!) rozliszenia faktur, pełną księgowość + sprawy kadrowo-płacowe. Zaczynam swoją przygodę z księgowością i od podstaw będę uczyć się obsługi programów. Mam mozliwość wyboru dlatego pytam o Wasze zdanie poparte doświadczeniem.
mpire

Postautor: mpire » 19 paź 2017, o 10:56

Ile ludzi - tyle opinii... Firmy oferujące oprogramowanie dla biur księgowych, często udostępniają bezpłatną wersję demonstracyjnej, podczas której można zapoznać się z pełnią funkcjonalnością programu. Na początku możesz przetestować to oprogramowanie: http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm ... rachunkowe - sam, uważam je za jedno z najlepszych.
wyjas

Postautor: wyjas » 26 wrz 2019, o 11:53

Najważniejsza tutaj jest funkcjonalność. Oczywiście duża ilość przydatnych funkcji to bardzo ważna cecha, jaką powinien posiadać porządny program do księgowania, jednak sama mnogość nie wystarczy, jeśli użytkownik będzie musiał się uczyć obsługi programu przez długi czas. Istotną sprawą jest więc to, aby program do księgowania był przejrzysty, łatwy w zrozumieniu i charakteryzował się intuicyjną obsługą.

Ze swojej strony polecam:
https://e-biznes.pl/wapro-kaper-prostsz ... ej-firmie/

Bardzo dobrze sprawdzi się w mniejszej jak i średniej firmie.
lexa

Postautor: lexa » 27 wrz 2019, o 10:42

A wiecie dlaczego warto skorzystać z takich rozwiązań jak outsourcing it wrocław https://aitik.pl/outsourcing-it/ ? Ponieważ możecie poprawić działanie waszej firmy, tym samym zmniejszyć koszta ponoszone związku z zatrudnieniem nowych pracowników. W dodatku firma aiTik pomoże Ci zyskać lepsze bezpieczeństwo. Warto więc wziąć pod uwagę tą opcję.
garecka

Postautor: garecka » 1 paź 2019, o 20:31

Najważniejsze jest to, żeby program był maksymalnie funkcjonalny, ja długo nie szukałam, bo akurat koleżanka też ma firmę, więc poleciła mi dobry system do prowadzenia samodzielnej księgowości - wFirma. Można załatwić przez internet dosłownie wszystko, raporty, e-deklaracje, prowadzenie ewidencji. Dobra opcja, bo można też szybko wystawić fakturę i prowadzić magazyn online, to znacznie ułatwia obsługę klienta w moim przypadku. Koszty nieduże.

Wróć do „KH”